Про нас

Про нас

Shogun sports corporation – це соціально-спортивний проект нового формату. Наша команда натхненна бажанням поділитися з Вами  свіжим поглядом на розвиток спорту та зробити його невід’ємною складовою Вашого життя.

Shogun – це сучасна спортивна школа, де діти під керівництвом професіоналів високого класу пізнають обраний вид спорту чи вид рухової активності. Кращі з наших вихованців представляють країну в складі національних збірних і мають олімпійські перспективи.

Shogun – це оздоровчий центр, де батьки юних спортсменів та будь-які бажаючі мають можливість долучитися до занять фітнесом, йогою, бойовими мистецтвами в компактних групах за напрямками.

Про нас

Shogun – це комфортне середовище для розвитку дошкільнят, де дітки 3-5 років займаються за спеціальними авторськими  програмами та методиками, які закладають фундамент для гармонійного розвитку юної особистості та готують дитину до серйозних занять спортом.

Shogun – це серія соціальних івентів, учасниками яких є не тільки наші студенти, а також члени їх родин, що дає можливість всім причетним розділити наше захоплення спортом та здоровим способом життя і відчути себе частинкою великого колективу.

Shogun – це соціально-відповідальна організація, яка сприяє адаптації в суспільстві людей з особливими потребами через заняття спортом, а також бере активну участь в реалізації проектів з покращення спортивної інфраструктури міста.

«Зміни своє життя сам - зроби його яскравішим» - так звучить наша активна життєва позиція, яку ми намагаємося запропонувати суспільству .

Про нас

Shogun - це команда однодумців з великим тренерським та організаційним досвідом, яка майже 20 років працює в соціальній та спортивній сфері, маючи у своєму активі низку успішно реалізованих проектів та численних вихованців-спортсменів високого класу.  Ми знайшли формулу успішного поєднання спорту високих досягнень, здорового способу життя та сімейного дозвілля і готові поділитися нею з Вами.

Приєднуйся до нас. Бути Shogun – це модно!

ТРЕНУЙСЯ З НАЙКРАЩИМИ – СТАВАЙ КРАЩИМ!