Карате для людей з інвалідністю

Програма «Карате для інвалідів» стартувала в Україні в 2012-му році в рамках міжнародного проекту World Karate Federation. В тому ж році, до програми приєднався клуб "Сьогун" (тренер Сальник Анатолій). Основною метою програми є залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до світу карате. Основним завданням – надання таким людям можливості відчути переваги активного способу життя, їхня соціальна адаптація із наступною повноцінною інтеграцією у суспільство.

Карате для інвалідів

Розвиваючий комплекс фізичних вправ є найкращим засобом оздоровлення, реабілітації та відновлення організму вцілому. А психомоторика та координація покращується завдяки комплексу синхронних рухів, вестибулярних, зорових та емоційних реакцій. Карате, націлене на отримання змагального результату – спонукає, не втрачаючи своєї привабливості, на відміну від тренажерів, лікувальної гімнастики та мануальної терапії.

Карате для інвалідів

Заняття карате зміцнюють дух, який готує спортсменів з інвалідністю до перешкод та труднощів як у світі спорту, так і в повсякденному житті. Роблять їх самостійними, впевненими у собі і своєму майбутньому, дозволяють самостверджуватися та дарують надію. 

Тренери:

Краковяк Олександр

Сальник Анатолій