Пілатес

Пілатес - комплекс вправ для всього тіла, який розвиває гнучкість і рухливість. "Пілатес" - один із найбільш безпечних видів тренувань. Жодні інші вправи не впливають на тіло настільки м'яко, одночасно зміцнюючи його.

Тренування за системою "Пілатес" такі безпечні, що фізіотерапевти та спортивні лікарі радять використовувати їх для відновлювальної терапії після травм хребта. До речі, сама назва "Пілатес" походить від імені його творця - Джозефа Пілатеса.

"Пілатес" зміцнює м'язи-стабілізатори, які виконують в нашому організмі роль своєрідного корсета, що фіксує правильне положення тіла (постави, внутрішніх органів). Вправи за системою "Пілатес" особливо корисні жінкам, адже внаслідок їх виконання зміцнюються м'язи поперека, преса, таза, що особливо важливо в допологовий та пологовий періоди.

"Пілатес" розвиває координацію, поліпшує гнучкість, вчить рухатися красиво й граціозно. Заняття за системою "Пілатес" корисні людям будь-якого віку й статі - усім, хто прагне добре виглядати і бути у відмінній формі. Несхожі одна на одну вправи вимагають надзвичайно точного, сконцентрованого, плавного та безпаузного виконання.

Під час виконання вправ "Пілатес" одночасно працює велика кількість м'язів, вони плавно розтягуються, стаючи довшими та більш підтягнутими. Крім того, у роботу включаються навіть дуже глибокі м'язові групи, про які Ви навіть не підозрювали. До речі, саме вони відіграють далеко не останню роль у формуванні гарної фігури. "Пілатес" вимагає правильної та точної техніки, в той час як кількість повторів може бути мінімальною.

У чому ж перевага та незвичайність системи вправ "Пілатес", яка з кожним роком знаходить все більше й більше шанувальників?

  • "Пілатес" розвиває гнучкість і силу цілих груп м'язів.
  • "Пілатес" корисний навіть для тих, хто переніс травму хребта.
  • "Пілатес" зміцнює тіло й загартовує дух.
  • При будь-якому рівні підготовки можна підібрати оптимальні вправи.
  • Не має вікових обмежень та протипоказань, якщо комплекс підібрати правильно.
  • Кожен рух - це посил свідомості, тобто кожне скорочення м'яза контролюється мозком.

Залишились питання?